User Voice (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Forum
eu: Foroa

en: Key
eu: Giltza

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Black
eu: Beltza

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: German
eu: Alemanera
