User Voice (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Host
fi: Isäntä

en: Forum
fi: Foorumi

en: Key
fi: Avain

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Spanish
fi: espanja

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Black
fi: Musta

en: Dutch
fi: hollanti

en: German
fi: saksa
