User Voice (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Language
sv: Mál

en: Host
sv: Vertstelda

en: Key
sv: Lykil

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Black
sv: Svart

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: German
sv: Týskt
