User Voice (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Language
fr: Langue

en: <none>
fr: --aucun--

en: Host
fr: Hôte

en: Key
fr: Clef

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Alignment
fr: Alignement

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: White
fr: Blanc

en: Black
fr: Noir

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: German
fr: Allemand
