User Voice (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Host
gl: Anfitrión

en: Forum
gl: Foro

en: Key
gl: Clave

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Spanish
gl: Español

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: White
gl: Branco

en: Black
gl: Negro

en: Dutch
gl: Holandés

en: German
gl: Alemán
