User Voice (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Key
gu: ચાવી

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
