User Voice (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Key
hr: Ključ

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Black
hr: Crna

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: German
hr: Njemački
