User Voice (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: <none>
hu: < nincs >

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Forum
hu: Fórum

en: Key
hu: Kulcs

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Spanish
hu: spanyol

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: White
hu: Fehér

en: Black
hu: Fekete

en: Dutch
hu: holland

en: German
hu: német
