User Voice (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Host
hy: Հոսթ

en: Forum
hy: Ֆորում

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Left
hy: Ձախ

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն
