User Voice (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: <none>
id: <nihil>

en: Key
id: Kunci

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Alignment
id: Perataan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: White
id: Putih

en: Black
id: Hitam
