User Voice (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: <none>
is: <enginn>

en: Host
is: Vél

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Spanish
is: Spænska

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Black
is: Svartur

en: Dutch
is: Hollenska

en: German
is: Þýska
