User Voice (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Language
it: Lingua

en: <none>
it: -nessuno-

en: Key
it: Chiave

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Alignment
it: Allineamento

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: White
it: Bianco

en: Black
it: Nero

en: Dutch
it: Olandese

en: German
it: Tedesco
