User Voice (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Language
ja: 言語

en: <none>
ja: <なし>

en: Host
ja: ホスト

en: Forum
ja: フォーラム

en: Key
ja: キー

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: White
ja: 白

en: Black
ja: ブラック

en: Dutch
ja: オランダ語

en: German
ja: ドイツ語
