User Voice (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Language
jv: Basa

en: <none>
jv: <nihil>

en: Key
jv: Kunci

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Dutch
jv: Belanda
