User Voice (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Host
kk: Хост

en: Forum
kk: Форум

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Spanish
kk: Испан

en: Black
kk: Қара

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс
