User Voice (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Forum
km: វេទិកា

en: Key
km: សំខាន់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Black
km: ខ្មៅ

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់
