User Voice (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್
