User Voice (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Language
ku: زمان

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Key
ku: کلیل

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Black
ku: ڕەش

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: German
ku: ئەلمانی
