User Voice (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: <none>
lt: -joks-

en: Host
lt: Serveris

en: Forum
lt: Forumas

en: Key
lt: Raktas

en: English
lt: Anglų

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: White
lt: Baltas

en: Black
lt: Juoda
