User Voice (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: <none>
lv: <neviena>

en: Host
lv: Serveris

en: Forum
lv: Forums

en: Key
lv: Atslēga

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: White
lv: Balts

en: Black
lv: Melns

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: German
lv: Vācu
