User Voice (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍
