User Voice (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Spanish
mn: Испани

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман
