User Voice (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Forum
mr: चर्चा

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन
