User Voice (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Host
ne: होस्ट

en: Forum
ne: फोरम

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन
