User Voice (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Host
oc: Òste

en: Key
oc: Clau

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: White
oc: Blanc

en: Black
oc: Negre

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: German
oc: Alemand
