User Voice (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Language
pl: Język

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Key
pl: Klucz

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: White
pl: Biały

en: Black
pl: Czarny

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: German
pl: Niemiecki
