User Voice (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Host
ps: کوربه

en: Key
ps: کيلی

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
