User Voice (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Language
ru: Язык

en: <none>
ru: <нет>

en: Host
ru: Хост

en: Forum
ru: Форум

en: Key
ru: Ключ

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: White
ru: Белый

en: Black
ru: Чёрный

en: Dutch
ru: Голландский

en: German
ru: Немецкий
