User Voice (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Forum
sk: Fórum

en: Key
sk: Kľúč

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Black
sk: Čierna

en: Dutch
sk: Holandčina

en: German
sk: Nemčina
