User Voice (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: <none>
sl: <brez>

en: Host
sl: Gostitelj

en: Key
sl: Ključ

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: White
sl: Bela
