User Voice (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Forum
sq: Forumi

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Black
sq: E zezë

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht
