User Voice (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: <none>
ta: <இல்லை>

en: Host
ta: புரவலன்

en: Forum
ta: மன்றம்

en: Key
ta: சாவி

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Black
ta: கருப்பு

en: Dutch
ta: டச்

en: German
ta: ஜெர்மன்
