User Voice (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Host
tr: Sunucu

en: Key
tr: Anahtar

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: White
tr: Beyaz

en: Black
tr: Siyah

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: German
tr: Almanca
