User Voice (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: White
ug: ئاق

en: Black
ug: قارا

en: German
ug: گرمانچە
