User Voice (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Language
uk: Мова

en: <none>
uk: <нічого>

en: Host
uk: Хост

en: Forum
uk: Форум

en: Key
uk: Ключ

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: White
uk: Білий

en: Black
uk: Чорний

en: Dutch
uk: Голландська

en: German
uk: Німецька
