User Voice (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: <none>
vi: <không>

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Key
vi: Khóa

en: Alignment
vi: Căn chỉnh

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Black
vi: Đen
