User Voice (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Language
az: Dil

en: Key
az: Açar

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ

en: German
az: Alman
