User Voice (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: <none>
cs: <žádné>

en: Host
cs: Hostitel

en: Forum
cs: Fórum

en: Key
cs: Klíč

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: White
cs: Bílá

en: Black
cs: Černý

en: Dutch
cs: Holandsky

en: German
cs: Německy
