User Voice (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Language
es: Idioma

en: <none>
es: <ninguno>

en: Host
es: Servidor

en: Forum
es: Foro

en: Key
es: Clave

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Spanish
es: Español

en: Alignment
es: Alineación

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: White
es: Blanco

en: Black
es: Negro

en: Dutch
es: Holandés

en: German
es: Alemán
