User Voice (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Language
he: שפה

en: <none>
he: <ללא>

en: Host
he: שם שרת

en: Forum
he: פורום

en: Key
he: מפתח

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Alignment
he: יישור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: White
he: לבן

en: Black
he: שחור

en: Dutch
he: הולנדית

en: German
he: גרמנית
