User Voice (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Host
hi: होस्ट

en: Forum
hi: फोरम

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Alignment
hi: संरेखण

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Black
hi: काला

en: Dutch
hi: डच

en: German
hi: जर्मन
