User Voice (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Language
ka: ენა

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Key
ka: გასაღები

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: German
ka: გერმანული
