User Voice (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Language
nl: Taal

en: <none>
nl: -geen-

en: Key
nl: Sleutel

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: White
nl: Wit

en: Black
nl: Zwart

en: Dutch
nl: Nederlands

en: German
nl: Duits
