User Voice (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: <none>
pt: «nenhum»

en: Host
pt: Servidor

en: Forum
pt: Fórum

en: Key
pt: Chave

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Alignment
pt: Alinhamento

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: White
pt: Branco

en: Black
pt: Preto

en: Dutch
pt: Holandês

en: German
pt: Alemão
