User Voice (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Language
ro: Limba

en: <none>
ro: <nimic>

en: Host
ro: Gazdă

en: Key
ro: Cheie

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Black
ro: Negru

en: Dutch
ro: Olandeză

en: German
ro: Germană
