User Voice (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Language
sv: Språk

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Host
sv: Värd

en: Key
sv: Nyckel

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Alignment
sv: Placering

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: White
sv: Vit

en: Black
sv: Svart

en: Dutch
sv: Holländska

en: German
sv: Tyska
