User Voice (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Language
te: భాష

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Black
te: నలుపు

en: Dutch
te: డచ్

en: German
te: జర్మన్
