User Voice (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Host
th: โฮสต์

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Key
th: คีย์

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Black
th: สีดำ
