User Voice (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Forum
ur: فورم

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Dutch
ur: ڈچ

en: German
ur: جرمن
