User Comment (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: delete
de: löschen

en: approve
de: genehmigen

en: You should create an administrator mail address for your site! <a href="%url">Do it here</a>.
de: Für die Website sollte <a href="%url">hier</a> die E-Mail-Adresse eines Administrators erstellt werden.

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Nachricht

en: PHP code
de: PHP-Code

en:  content
de:  Inhalt
